دانلود براسمه CyberLink PhotoDirector Ultraدانلود نرم افزار CyberLink PhotoDirector Ultra نرم افزار ویرایش عکس

دانلود نرم افزار CyberLink PhotoDirector Ultra

براسمه ویرایش عکس

 

CyberLink PhotoDirector Ultra براسمه ویرایش عکس که عکس های دیدنی و زیبای که بیان کننده دید خلاقانه شما می باشند را تهیه می کند. در محیط ویرایشی PhotoDirector می توانید یک تجربه متفاوت از پشتیبانی فایل های RAW را برای دوربین های Canon و Nikon داشته باشید و به پتانسیل گسترده ای از خلاقیت خود پی ببرید. اگر اهل خلاقیت و کار بر روی تصاویر هستید این بدترین گزینه برای شماست.

یکی از توانا ترین نرم افزارهای ویرایش تصاویر در ویندوز می باشد که امکانات فراوانی به شما خواهد داد و با آن پس از عسکبرداری با دوربین های حرفه ای می توانید تصاویرتان را در این براسمه به راحتی ویرایش نموده و به طور قدرتمندی آنها را به صورت گروهی بر روی آن کار کنید. از براسمه های عالی و قدرتمند ویرایش عکس در ویندوز می باشد که با ابزارهای زیبا و شگفت انگیز امکانات زیادی را به شما می دهد.

یکی از بدترین ابزارها برای زیبا تر کردن تصاویر و عکس های شما می باشد و برای دگرگون کردن و انتقال عکاسی شما ارتباط با DirectorZone، به اشتراک گذاری و دانلود اسمحدود، از بعد برای شما تنظیم شده است. به آسانی می توانید دسته ها و کتابخانه های کوچولوی از عکس ها را منیجر کنید. عکاسان حرفه ای و کسانی که برای سرسردی عکاسی می کنند می توانند کارهای خود را با PhotoDirector انجام دهند.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار CyberLink PhotoDirector:

– امکان انجام کار گروهی سریع و شهودی
– ابزارهایی برای انجام تنظیمات شگفت انگیز
– بدترین راه برای زیبا کردن تصاویر
– ارائه تمام ابزارهای cutting edge برای روتوش نمودن تصاویر
– ابزارهای انجام تنظیمات برای منطقه ای خاص مانند: Adjustment Brushes, Gradient Mask و …
– کاشف پتانسیل های خلاقانه شما
– پشتیبانی از فایل های RAW
– ارتباط با DirectorZone
– و …

 

 

سیستم مورد نیاز:
Microsoft Windows 10, 8/8.1, 7 (64 bit OS recommended)

اطلاعات دانلود:

اسم: CyberLink PhotoDirector Ultra 11.0.2203.0 + 6.0.6727.0 – نرم افزار ویرایش عکس

پسورد:
زیرگذر دانلود

لینک های دانلود:

برچسب ها:

CYBERLINK , CyberLink PhotoDirector , آخرین ورژن CyberLink PhotoDirector , براسمه CyberLink PhotoDirector , پچ CyberLink PhotoDirector , نوترین ورژن CyberLink PhotoDirector , سریال CyberLink PhotoDirector , عکاسی , فعال ساز CyberLink PhotoDirector , کرک CyberLink PhotoDirector , نرم افزار CyberLink PhotoDirector