دانلود نرم افزار GPU-Z + ASUS ROG Skin بررسی تخصصی کارت گرافیکدانلود نرم افزار GPU-Z + ASUS ROG Skin بررسی کارت گرافیک

دانلود نرم افزار GPU-Z + ASUS ROG Skin

براسمه بررسی کارت گرافیک

 

GPU-Z ابزار بررسی کارت گرافیک کامپیوتر براسمه‌ای کوچک و بسیار قدرتمند به منظور بررسی دقیق ویژگی‌های کارت گرافیکی می باشد. با این نرم‌ افزار می‌ توانید اطلاعات بسیار دقیقی در مورد جزئیات فنی کارت اندیشه خود به دست آورید. این نرم افزار بسیار کاربردی را از دانلود سافت ور گرفتن نمایید.

یکی از تفاضلن ابزارهای تشخیص و اطلاع از نوع و مدل کارت های گرافیک در ویندوز می باشد که در این بخش به طور رایگان و با لینک مستقیم در وب سایت قرار گرفته شده است و مطمئنا برای کسانی مفید خواهد بود که می خواهند به طور تخصصی به بررسی Graphic رایانه شان بپردازند. یکی از بدترین ابزارهای بررسی تخصصی و حرفه ای کارت های گرافیک با مدل های مختباه می باشد.

یکی از بدترین نرم افزارهای بررسی تخصصی کارت گرافیک در رایانه ها و ویندوز می باشد که به شما امکانات ویژه ای را خواهد داد ، مثلا اگر شما تازه کامپیوتر یا لپ تاب خریده اید و می خواهید از سخت افزار کارت گرافیک آن مطلع شوید مطئنا این یکی از بدترین براسمه ها در این زمینه خواهد بود که یاری زیادی به شما خواهد کرد. همین حالا می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از وب سایت دانلود سافت ور در اتلهه مطلب گرفتن نمایید پس با ما همراه باشید.

 

برخی مزایای نرم‌افزار GPU-Z:

◊ رایگان بودن (Freeware)
◊ حجم بسیار کم
◊ بدون نیاز به نصب
◊ پشتیبانی از کارت گرافیک های nVidia و ATI
◊ قابل اجرا بر روی نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوزهای ۲۰۰۰، XP، ویستا و سون(۷)
◊ نمایش اطلاعاتی مانند: مقدار واقعی رم کارت گرافیک، نسخه دایرکت ایکس(DirectX) قابل پشتیبانی، کلاک GPU، پهنای باند(Bandwidth) و پهنای باس(Bus Width) کارت گرافیک، نوع حافظه(DDR2، DDR3 و …)، نسخه درایور کارت گرافیک