دانلود Active Boot Disk Suite 14.1.0 + LiveCD دیسک بوت ارزشمنددانلود Active Boot Disk Suite + LiveCD دیسک بوت ارزشمند

دانلود براسمه Active Boot Disk Suite + LiveCD

دیسک بوت ارزشمند

 

Active Boot Disk Suite یک CD/DVD/USB disk بوتیبل است که به شما این امکان را می دهد تا ویندوز خود را از طریق بوت اجرا کرده و بسیاری از مشکلات منیجری سیستم و مشکلات ویندوز و Startup  را حل کنید. از نکات منحصر به فرد به نرم افزار دیسک بوت ارزشمند می توان به قابلیت استفاده از آن هم در محیط ویندوز و هم در محیط DOS اشاره کرد.

براساس تکنولوژی lightweight محیط سیستم عامل ویندوز ۷ ساخته شده است که شامل ابزار منیجر پارتیشن ها ، بازنشانی رمز عبور ، حذف کامل اطلاعات و… می باشد. دارای ابزار File Recovery جهت گیمابی اطلاعات ، Partition Recovery جهت گیمابی کل پارتیشن های هارد و اضافه کردن مجموعه ای متشکل از ۱۵۲ درایور برای یواس بی۳، حافظه های انبوه و پشتیبانی از شبکه در نظر گرفته شده است.

شما با این نرم افزار می توانید کامپیوتر خود را از طریق USB ، سی دی یا دی وی دی به صورت مستقیم راه اندازی کنید. این نرم افزار به هیچ وجه سیستم عامل نصب شده روی سیستم شما را تغییر نداده و به آن صدمه ای وارد نمی کند. مهمترین قابلیت این براسمه این است که می تواند سیستم را دیفراگ کرده  و سیستم از آن نسخه پشتیبان تهیه نماید. همین حالا می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور گرفتن نمایید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Active Boot Disk Suite :

  • امکان گیمابی فایل ها از پارتیشن های حذف شده، نابود دیده یا فرمت شده
  • پشتیبانی از دیسک های  IDE, ATA, SCSI و floppy
  • پشتیبانی از NTFS, NTFS5, NTFS+EFS, FAT12, FAT16, FAT32 file systems
  • پشتیبانی از اسم فایل های طولانی و زبان محلی (غیر انگلیسی) برای اسم فایل ها
  • گیمابی فایل های فشرده شده، رمزگذاری شده (EFS) و فایل های fragmented بر روی NTFS
  • و …

 

 

Operating System

Windows XP/Vista/7/8/10
Windows Servers 2003/2008/2012/2016