دانلود Leawo Blu-ray Creator 8.2.1.0 – نرم افزار رایت فیلم های بلورینرم افزار رایت فیلم های بلوری

دانلود نرم افزار Leawo Blu-ray Creator

نرم افزار رایت فیلم های بلوری

 

Leawo Blu-ray Creator به بدترین سازنده DVD و رایت کننده Blu-ray معروف است. این نرم افزار قادر به رایت فیلم به دیسک های بلو ری (BD-25, BD-50)، ایجاد دی وی دی های چندگانه (DVD-5, DVD-9) و ساخت اندیشه ISO برای استفاده بیشتر می باشد. از توانا ترین نرم افزار رایت فیلم های بلوری در ویندوز می باشد.

با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به رایت AVI به بلو ری و دی وی دی، ریپ کردن MKV به بلو ری و دی وی دی، تبدیل MOV به بلو ری و دی وی دی، ساخت MP4 به بلو ری و دی وی دی، خروجی گرفتن MPEG به بلو ری و دی وی دی، ایجاد WMV به بلو ری و دی وی دی و … بپردازید.

این نرم افزار برای لذت بردن از ویدئو استریو از رایت دی وی دی های ۳D و دیسک های بلو ری پشتیبانی می کند. با این نرم افزار رایت کننده دی وی دی بلو ری، امکان ویرایش ویدئوها برای DVD و blu ray وجود دارد. شما می توانید قجهت های ناخواسته از ویدئو ها را با استفاده از قابلیت های ویرایش و برداشت حذف و یا افکت های ویدئویی زیبا به ویدئوهای خود اضافه کنید.

همچنین می توانید قالب های منو و لیبل های شخصی خود را برای DVD یا Blu-ray انتخاب کنید. شما همچنین می توانید اندیشه و موسیقی پس زمینه را به فایل خروجی اضافه کنید. توسط این براسمه می توانید دیسک های دی وی دی و بلو ری را با چند کلیک ایجاد کنید. همین حالا می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم و به طور رایگان از وب سایت دانلود سافت ور گرفتن نمایید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار :

– رایت ویدئو به دیسک های بلو ری سه بعدی
– رایت ویدئو به دیسک های دی وی دی سه بعدی
– ساخت ایمیج ISO
– دارای ویژگی های ویرایش ویدئو
– قالب های غنی برای منوی دی وی دی و بلو ری
– تنظیم ویژگی های فایل خروجی
– پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای
– استفاده آسان
– و …

اطلاعات دانلود:

اسم: Leawo Blu-ray Creator 8.2.1.0 – رایت بلو ری

پسورد:
زیرگذر دانلود

لینک های دانلود:

برچسب ها:

Leawo Blu-ray Creator , Leawo Blu-ray Creator 5.2.0.0 , آخرین ورژن Leawo Blu-ray Creator , براسمه Leawo Blu-ray Creator , نوترین ورژن Leawo Blu-ray Creator , دانلود Leawo Blu-ray Creator , دانلود براسمه Leawo Blu-ray Creator , دانلود نرم افزار Leawo Blu-ray Creator , سریال Leawo Blu-ray Creator , فعال ساز Leawo Blu-ray Creator , کرک Leawo Blu-ray Creator , نرم افزار Leawo Blu-ray Creator