دانلود Nsasoft Game Product Key Finder 1.2.8.0 نرم افزار جستجوی سریال گیم هادانلود Nsasoft Game Product Key Finder

دانلود Nsasoft Game Product Key Finder

نرم افزار جستجوی سریال گیم ها

 

Nsasoft Game Product Key Finder 1.2.8.0 یک نرم افزار حرفه ای و عالی برای جستجوی سریال های گیم های نصب شده در رایانه ها با شبکه های محله ای یا شبکه ای می باشد. می توانید گیم های شرکت هایی نظیر Electronic Arts، PopCap و GameHouse Games و غیره گیمابی کند. از توانا ترین ابزارهای سرچ انواع رمز گیم های کامپیوتر می باشد که در یک محیط کاربری زیبا می توانید هزاران سریال های گیم های محبوب را پیدا و بازگردانی نمایید.

یکی از بدترین ابزارهای جستجوی سریال ها و رمز گیم ها در داخل ویندوز می باشد. در محیط این نرم افزار با پایگاه داده بسیار توانا می توانید سریال انواع گیمها را جستجو کرده و پیدا کنید. همین حالا می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از وب سایت دانلود سافت ور در اتلهه مطلب گرفتن نمایید.

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار :

• می تواند کلید ها و سریال های هزاران گیم محبوب نظیر Electronic Arts، PopCap، GameHouse Games و غیره را گیمابی کند.
• محصول کلید های گیم را برای گیم های نصب شده در کامپیوترهای محلی یا شبکه های محلی خود باز کند و اجازه می دهد تا تعداد مجوز های گیم نصب شده در رایانه های شبکه شما را پیگیری کند.
• شما می توانید کلیدهای از بین رفته محصول برای تمام براسمه های گیم اصلی را بدست بیاورید و از لحاظ قیمت دیگر نیازی به صرف پول دادن بابت سریال ها و کرک ها نیست.
• شما می توانید کلید های محصول را به عنوان جداول جدا به عنوان فایل Txt (.txt)، اکسل (.xls)، CSV (.csv)، پایگاه داده دسترسی (.mdb)، SQLLite3 پایگاه داده، وب سایت (.html) و یا XML را ذخیره کنید (.xml)، چاپ و یا به کلیپ بورد کپی کنید.

اطلاعات دانلود:

اسم: دانلود Nsasoft Game Product Key Finder 1.2.8.0 نرم افزار جستجوی سریال گیم ها

پسورد:
زیرگذر دانلود

لینک های دانلود: