دانلود NSAuditor Backup Key Recoveryنرم افزار پشتیبان گیری از سریال

دانلود براسمه NSAuditor Backup Key Recovery

نرم افزار پشتیبان گیری از سریال ها

 

NSAuditor Backup Key Recovery ابزاری می باشد که به وسیله آن می توان از کلیه شماره سریال های موجود در سیستم عامل یک فایل پشتیبان تهیه نمود. بدین صورت در صورت نابودی سیستم عامل نیز شما سریال های استفاده شده در نرم افزارهای سیستم خود را از بین نمی دهید.

اما با استفاده از نرم افزار بک آپ کی ریکاوری شما می توانید با پشتیبان گیری اطلاعات ثبت اسم و سریال اسمبر بیش از ۸۰۰ نرم افزار مختباه در صورت نیاز آن ها را به راحتی بازگردانی کرده و در ویزارد براسمه موردنظر خود قرار دهید. نرم افزار کاربردی برای گرفتن پشتیبان از اطلاعات ثبت اسم و شماره سریال نرم افزار های مختباه با امکان بازگردانی در مواقع مورد نیاز در ویندوز می باشد.

این نرم افزار بیش از ۸۰۰ نرم افزار مختباه را برای ذخیره سازی و تهیه پشتیبان از سریال هایشان مورد پشتیبانی قرار می دهد که می توانید لیست کامل این نرم افزارها را در این لینک مشاهده کنید. این نرم افزار محصولی از شرکت Nsasoft می باشد. این نرم افزار امکان پشتیبان گیری از اطلاعات ثبت اسم نرم افزار های مختباه را در فرمت های مختباه از جمله TXT، XLS، CSV، MDB، HTML و یا فرمت XML دارا می باشد. همین حالا می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور گرفتن نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Backup Key Recovery :

– امکان تهیه نسخه بک آپ از سریال اسمبر های تمامی نرم افزار های نصب شده
– سازگاری با ۸۰۰ نرم افزار مختباه برای ذخیره سازی شماره سریال آن ها
– دارای رابط کاربری ساده و بدون پیچیدگی
– پشتیبانی از فرمت های TXT، XLS، CSV، MDB، HTML و XML برای ذخیره سازی داده های پشتیبان گیری شده
– استفاده حداقل از منابع سیستم CPU و RAM
– پشتیبانی از نسخه های مختباه ویندوز